تبلیغات
فرقان - در سایه بی کفایتی وزیر فرهنگ
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم
 

تصویر روز
تصویر روزاَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
http://hizbullahcyber.com/sites/default/files/content/images/story/93-06/07/1129_0.jpg
للحق
آن روزی که شیخ حسن روحانی در جمع اهالی هنر از ارزشی بودن تمامی هنرمندان سخن به میان آورد خیلی ها لب گزیدند و دست در پشت دست زدند که چرا می بایست رئیس جمهوری اسلامی ایران اینچنین بی پروا دور از تدبیر حدود مرزها را بدرد و با نگاهی سطحی هنرمندان را تقسیم بندی کند.
خلاء های خطرناک فرهنگی می تواند آرام آرام نیمی از خطوط قرمز یک ملت را از بین ببرد. همان که رهبر انقلاب در سخنانشان فرمودند: نمی شود با این مسائل شوخی کرد.
حال مساله تاسف بار اینجاست که ایجاد این خلاء ها گاهی به گردن دولت بوده است و این دولت و دستگاه فرهنگی آن ست که عامل یک تهاجم فرهنگی می شود.
"مهدیه محمدخانی" خواننده زن ایرانی که پیش از این در ایران و با مجوز سخنان وزیر ارشاد به اجرای برنامه ها پرداخته بود، اینبار با حضور در شبکه بی بی سی فارسی که تابلوی مخالفت با جمهوری اسلامی را بلند کرده است، برنامه اجرا کرد.
این حرکت تاسف بار وقتی آزار دهنده می شود که دستگاه فرهنگی کشور سکوت کامل اختیار میکند و تلاش می کند همان جمله معروف: ان شاءالله گربه است را معنی کنند.
به گفته رهبر انقلاب فرهنگ مثل هوایی است که تنفس می کنیم. اگر این هوا آلوده باشد کم کم مردم جامعه نیز در سکوت و خاموشی، مسموم خواهند شد.
تا کی باشد شاهد ایجاد خلاء های فرهنگی و سکوت مسئولان امر در وادی فرهنگ در سال فرهنگ باشیم .


  افسرجوان جنگ نرم    شنبه 8 شهریور 1393    11:16 ق.ظ
بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقان محفوظ است.