تبلیغات
فرقان - میلاد خواهر خورشید خراسان مبارک
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم

اللّهمّ صَلِّ على مُحمُدٍ و على آلِ مُحمّدٍ كَمَا صَلَّیتَ عَلى آلِ اِبراهیمَ اِنَّكَ حَمیدٌ مجیدٌ اللّهمّ بارِك علَى مُحَمّدٍ و على آل محمد كما باركتَ على آل ابراهیمَ اِنّكَ حمیدٌ مجیدٌ

http://hizbullahcyber.com/sites/default/files/content/images/story/93-06/06/milad%20haZRat%20masoome.jpg
للحق
آن زمانی که تیغ جاهلیت برنده تر و سوزاننده تر از آفتاب حجاز بود و دختران سرنوشتی به جز تلی از خاک که چهره معصومانه شان را می پوشاند نداشتند، محمد(ص) از حرا طلوع کرد و با بعثت پیامبر مهربانی ها عصر احیای کرامت دختران آغاز شد.اسلام آمده بود تا دختران را از سرنوشت مختوم زنده به گور شدن به مقام "ام ابیها" برساند...
شجره ی طوبی که با جان مایه دختر همان پیامبر مهربان ثمر داد همگان دریافتند که می شود با یک دختر چشمه ی کوثر شد با لشگری از پسران ابتر!
صفحات زرین تاریخ شیعه بدون نام دختران آل حیدر (ع) انگار آسمانی است که اختر کم دارد.سرآمدشان زینب کبری(س) که همچون ستاره ای دنباله دار کاروان اسرای روز واقعه را به دنبال خویش می کشد و شریک برادر می شود در آبیاری درخت دین

 و کمی آن طرف تر ، در گوشه ی دیگری از تاریخ، دختر دیگری از این خانواده در مدینه همچون ستاره ای می درخشد و آنچنان نورانی ست که مردی هم کُف او و شایسته همسری دختر موسی بن جعفر(ع) در زمانه یافت نمی شود.
تبلور کرامت دختران را در کریمه اهل بیت (س) می توان یافت.همو که با هجرت خود از مدینه همچون هودجی از نور به یک باره قم را "عُش آل محمد" نمود.
قرن ها طول کشید تا از جوار بارگاه همان دختر گرانقدر مردی قیام کند و این بار در لوای انقلاب اسلامی کرامت دختران مسلمان را که در زیر دست و پای تاریخ مانده بود ، دوباره احیا کند و بار دیگر صحنه را برای نقش آفرینی دختران مهیا نماید. دختران مومنه ایران اسلامی نشان داده اند که هرگاه بستر جامعه مناسب نقش آفرینی ایشان بوده با حضور فعال و تاثیرگزار خود در پرده ای حجاب و عفاف زهراگونه ، رشد و بالندگی سریعتر از پیش نصیب کشور شده است و می شود این الگو را در سطح منطقه و جوامع اسلامی تسری بخشید تا گامی دیگر در صدور آرمان های انقلاب اسلامی برداشته شود و گشایشی بر امور ملت های دربند ظلم و جور باشد.
سال هاست که روز میلاد کریمه اهل بیت معصومه(س) به روز ملی دختران نامگذاری شده و چه افتخاری برای دختران ایران زمین بالاتر از این تقارن مبارک. این نامگذاری به آن جهت صورت گرفته تا دختران این مرز و بوم همیشه الگویی هم جنس را در پیش رو ببینید و به سمت آن پیش بتازند.
حال عصر جاهلیت مدرن آغاز شده است و این بار بناست کرامت دختران در زیر تلی از حقارت و جنایت دفن شود.به غرب که می نگری دختران را جز موجوداتی بزک کرده و بازیچه ی امیال جنسی نمی بینی و در شرق نیز اوضاع بهتر از آن نیست.
در بین کشورهای منطقه خاورمیانه که ارض اسلام است انگار اعراب فنیقه به سر و دشداشه پوش این بار تحت پرستش هبل های آمریکایی اسراییلی خود بار دیگر به جان دختران افتاده اند و قصد زنده به گور کردن این گوهر آفرینش و مایه برکت را دارند.
سوریه و عراق مدت هاست در گیر جنگی ناخواسته و تحمیلی شده اند که آتش آن به گوشه دامن خواهران ما در این کشورها گرفته است.
قتل عام زنان و دختران و کودکان معصوم غزه و فلسطین و زنان و دختران دربند رژیم سفاک آل خلیفه در بحرین خود روایت دردناک و خونبار دیگری است که در میان هیاهوی رسانه ها کمتر به چشم آمده.
دختران ایران اسلامی که پروش یافته مکتب آن امام اند که آرمان مقدس "بسیج جهانی مسلمین" را ، راه گشای بحران فلسطین می دانست با ابراز همدردی با خواهران در زجر و آمال مسلمان خود در غزه و عراق و سوریه و محکوم نمودن سکوت و حمایت بی شرمانه سازمان های جهانی آمادگی خود را جهت حمایت همه جانبه خود از خواهران جهان وطنی مسلمان را به محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) اعلام می دارند.
و در آخر؛ ما بانوان فعال مسیر فرهنگ و فضای مجازی در تشکل حزب الله سایبر اعلام می داریم که با تاسی به راه و منش نورانی خواهر خورشید خراسان در مسیر اعتلای آرمانهای الهی و معنوی حضرت امام خمینی(ره) حرکت کنیم و تا اخرین نفس، رهبر عظیم الشان انقلاب، آن وارث حقیقی روح خدا، امید مستضعفان جهان حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) را تا لحظه ظهور و طلوع آفتاب آخرین فرزند فاطمه زهرا(س) یاری کنیم. ان شاءالله
نوشته شده در تاریخ شنبه 8 شهریور 1393 توسط افسرجوان جنگ نرمتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقانمحفوظ می باشد.