تبلیغات
فرقان - یک لایک تا جـهنم
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم

اللّهمّ صَلِّ على مُحمُدٍ و على آلِ مُحمّدٍ كَمَا صَلَّیتَ عَلى آلِ اِبراهیمَ اِنَّكَ حَمیدٌ مجیدٌ اللّهمّ بارِك علَى مُحَمّدٍ و على آل محمد كما باركتَ على آل ابراهیمَ اِنّكَ حمیدٌ مجیدٌ


http://hizbullahcyber.com/sites/default/files/content/images/story/93-06/11/1234.jpg
للحق
قطعا این موج هتاکی مانند سایر تلاش های سایبری با همت و تلاش مردم فروکش می کند و از بین می رود ولی در این میان سکوت و تعلل برخی نهادهای مسوول و ناظر بر فضای مجازی نیز جای سوال و شبهه را باقی می گذارد...
ی ها شرمنده امامشان می شوند.

 

مدتی است موجی از پیام های به ظاهر طنز و در باطن توهین آمیز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال نشر و تولید مضاعف است که محتوای آن تمسخر شخصیت رهبر کبیر انقلاب است.رهبری که در شرق و غرب خار چشم ظالمین و امید دل مظلومین بوده و هست.رهبری که هنوز در قلب مردم ایران جا دارد و نامش را به نیکی بر لب دارند و...

حال چه شده که بخشی از همین مردم به درج چنین مطالب توهین آمیزی نسبت به امام شان مبادرت می کنند؟

می شود به برخی مسائل پلیسی نگاه نکرد.می شود نگفت این پیام ها از جایی خاص و با هدفی خاص تولید می شوند.به عقیده ی نگارنده باید ریشه ی این دست پیام ها را درجای دیگر جست.

همه از رابطه امامزاده و متولی  باخبریم.احترام امامزاده را متولی آن نگه می دارد.اما واقعا احترام امامزاده را متولی آن نگه داشته که از مردم کوچه و بازار انتظار حفظ حرمت داریم؟

کمتر از یک سال از درج مطلب توهین آمیز و سخیف نعیمه اشراقی در صفحه فیس بوک شخصی اش می گذرد.همان مطلب کذبی که به امام نسبت داد تا لایک بیشتری کسب کند.

برویم به عقب تر؟ ایام فتنه و سکوت و گاها حمایت بنیاد حفظ و نشر آثار امام در قبال فتنه گران و هتاکی بی شرمانه شان به ساحت مقدس حضرت روح الله را چه کسی فراموش کرده؟

این تنها بخشی از بی احترامی وابستگان امام (ره) است که شخصیت ایشان را هدف قرار داده و الا بیان تناقض آشکار آرمان های ایشان با عملکرد و سخنان اقوام و بستگان و بنیاد حفظ و نشر آثار ایشان خود مثنوی هفتاد من کاغذ است و حدیثی تاسف بار.

قطعا این موج هتاکی مانند سایر تلاش های سایبری با همت و تلاش مردم فروکش می کند و از بین می رود ولی در این میان سکوت و تعلل برخی نهادهای مسوول و ناظر بر فضای مجازی نیز جای سوال و شبهه را باقی می گذارد که آیا حرمت شخصیت خمینی کبیر(ر) کم از فرماندار و یا شهردار و... را دارد که به محض درج مطلبی هرچند خفیف و منتقدانه به طرفه عینی وبلاگ و یا صفحه مجازی مورد نظر فیلتر می شود و دستگاه محترم قضایی کشور پیگیر امر و مجازات خاطی می گردد.از سمتی دیگر سکوت و بی توجهی و عدم موضع گیری بنیاد حفظ و نشر آثار حضرت امام (ره) چه دلیلی دارد؟آیا این اتفاق نامبارک ارزش اتخاذ موضع و همان محکوم کردن ساده را  هم  ندارد؟

می شود با یک لایک هم جهنم را برای خود خرید و با رد یک پیام بهشت را. آنچه مسلم است پایان زودهنگام این موج تخریبی است و آن زمان خیلنوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 شهریور 1393 توسط افسرجوان جنگ نرمتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقانمحفوظ می باشد.