تبلیغات
فرقان - دانلود انیمیشن حمله داعش به آمریکا + فیلم و تصاویر
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم

اللّهمّ صَلِّ على مُحمُدٍ و على آلِ مُحمّدٍ كَمَا صَلَّیتَ عَلى آلِ اِبراهیمَ اِنَّكَ حَمیدٌ مجیدٌ اللّهمّ بارِك علَى مُحَمّدٍ و على آل محمد كما باركتَ على آل ابراهیمَ اِنّكَ حمیدٌ مجیدٌ

به گزارش حزب الله سایبر به نقل از فرهنگ نیوز، فتح الله ندیمی کارگردان انیمیشن بومرنگ در گفت وگو با فرهنگ نیوز اظهار داشت: ایده این انیمیشن، بر اساس صحبت‌های معاون فرهنگی و اجتماعی دکتر مقدم فر، در همایش افتتاحیه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، کلید خورده و با تهیه کنندگی گروه انیمیشنی ارتنوس تصویر، طراحی و اجرای کار شروع شد.
 
 
برای توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

بومرنگ| دانلود فیلم
وی در ادامه افزود ایده این انیمیشن بر اساس این جمله از دکتر مقدم فر بود که «آمریکایی‌ها همیشه یک چیز را تولید می‌کنند و بعد از استفاده متوجه می‌شوند که نمی‌توانند آن را کنترل کنند» ما نیز بر همین اساس داستان انیمیشن بومرنگ آمریکایی را نوشتیم و ظرف ۳ روز در محل نمایشگاه ساخت آن را پیگیری نمودیم.
 
 
کارگردان انیمیشن بومرنگ اضافه کرد، سعی کردیم این ایده را با هنر و تکنولوژی روز به نمایش بگذاریم. در این داستان عمو سام شروع به ساختن داعش می‌کند و حرف اول داعش یعنی حرف "د" که شبیه بومرنگ است را به سمت خاورمیانه پرتاب می‌کند در این پرتاب کبوتر صلح نیز آسیب می‌بیند اما بر اساس حرکت ذاتی بومرنگ این شی‌ به سمت خود او بر می‌گردد و کلاه او را که تصویر نقشه آمریکا بر آن کشیده شده به زمین می‌اندازد.
 
 
 
مدت زمان این انیمیشن یک دقیقه بوده و هدف دیگر ما این بود که با تهیه این انیمیشن در مدت زمان ۳ روز، دست به یک رکورد زنی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی زده باشیم.
 
انیمیشن بومرنگ در محل نمایشگاه و توسط فرمانده بسیج مستضعفین، سردار نقدی و همچنین فرمانده نیروی دریایی، امیر سیاری رونمایی شد.
 
طبقه بندی: فرهنگ، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 شهریور 1393 توسط افسرجوان جنگ نرمتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقانمحفوظ می باشد.