تبلیغات
فرقان - این عشق لایک دارد
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم

اللّهمّ صَلِّ على مُحمُدٍ و على آلِ مُحمّدٍ كَمَا صَلَّیتَ عَلى آلِ اِبراهیمَ اِنَّكَ حَمیدٌ مجیدٌ اللّهمّ بارِك علَى مُحَمّدٍ و على آل محمد كما باركتَ على آل ابراهیمَ اِنّكَ حمیدٌ مجیدٌ

للحق

کاربران فضای مجازی از زمان بستری شدن رهبر انقلاب روز های متفاوتی را در شبکه های اجتماعی تجربه کردند.نکته قابل توجه اینجاست بسیاری از کاربران که ظاهری متفاوت داشتند و پیش از این از دنبال کنندگان صفحه رهبر انقلاب نبودند با حضور در این صفحات برای امام خامنه ای آرزوی سلامتی و صحت کردند و به رهبر انقلاب ابراز محبت کردند.فضای مجازی از زمان بستری شدن رهبر انقلاب روز های متفاوتی را در شبکه های اجتماعی تجربه کردند.
صفحات مربوط به سایت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری khamenei.ir در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام مملو از ابراز احساسات کاربران نسبت به رهبر انقلاب بود.
نکته قابل توجه اینجاست بسیاری از کاربران که ظاهری متفاوت داشتند و پیش از این از دنبال کنندگان صفحه رهبر انقلاب نبودند با حضور در این صفحات برای امام خامنه ای آرزوی سلامتی و صحت کردند و به رهبر انقلاب ابراز محبت کردند.
آنچه می تواند مورد توجه باشد این است رفتار کاربران و عموم مردم نسبت به رهبر انقلاب خصوصا در فضای مجازی نشان دهنده دو واقعیت جامعه ماست :

اول اینکه عموم مردم ایران رابطه ای عمیق و ورای سیاست با رهبر انقلاب دارند و این بخاطر شخصیت حضرت آیت الله خامنه ای است که در سالهای مسئولیت شان در سمت رهبری همواره یار و همراه مردم بوده اند و دغدغه مشکلات و مسائل مردم را داشته اند. حال شاید نوبت مردم باشد تا با ابراز نگرانی از سلامتی امام خامنه ای، اوج عشق و محبت خویش را به رهبر نشان دهند...

دوم اینکه آنهایی که خیلی با رهبر همراه نبوده اند و گاهی حتی از مخالفان (نه معاندان) رهبر هستند نیز اهمیت حضور بابرکت رهبر را در بالاترین سمت کشور متوجه هستند و می دانند که آیت الله خامنه ای شخصیتی فراجناحی است که بسیاری از دشمنان ایران را ناامید کرده است و باعث وجود امنیت و آرامش در سطح کشور است.

سال های سال است دشمنان جمهوری اسلامی ایران با دسیسه های مختلف و حملات رسانه ای سعی در تخریب چهره نظام اسلامی خصوصا رهبر آن دارند که همیشه هم ناکام بوده اند.
بستری شدن رهبر انقلاب و ابراز احساسات عموم ملت ایران نسبت به ایشان بار دیگر این واقعیت را به رخ دشمنان کشید که رابطه مردم و رهبر یک رابطه قلبی و عمیق است.

گفتنی است سایت khamenei.ir با ایجاد صفحه عیادت مجازی از رهبر انقلاب دیدگاه های کاربران را در پاسخ به سوال : "اگر به عیادت رهبر انقلاب می رفتم..." دریافت کرده است. دیدگاه های دریافتی بسیار دیدنی است و اوج عشق و علاقه و ارادت مردم به رهبر را منعکس کرده است.
برای ورود به این صفحه اینجا کلیک کنید.

...............................................................................................

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 شهریور 1393 توسط افسرجوان جنگ نرمتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقانمحفوظ می باشد.