تبلیغات
فرقان - مطالب هفته دوم تیر 1393
فرقان
 
سنگر سایبری افسران جوان جنگ نرم

اللّهمّ صَلِّ على مُحمُدٍ و على آلِ مُحمّدٍ كَمَا صَلَّیتَ عَلى آلِ اِبراهیمَ اِنَّكَ حَمیدٌ مجیدٌ اللّهمّ بارِك علَى مُحَمّدٍ و على آل محمد كما باركتَ على آل ابراهیمَ اِنّكَ حمیدٌ مجیدٌ


للحق
خبرگزاری فرانسه در گزارشی كه از مسائل پیرامونی سردار قاسم سلیمانی تهیه كرده آورده است: مردی كه مهم‌ترین نقش را در كمك به عراق برای پایان دادن مسائلش داشته، فرمانده سپاه قدس ایران، همچنان نامرئی است. این استراتژی جدیدی برای سلیمانی نیست. مرد ۵۷ ساله‌ای كه كمتر عكسی از او منتشر می‌شود.

این خبرگزاری در ادامه با دادن لقب «شهید زنده» به سردار سلیمانی آورده است: وی از سال ۱۹۹۸ به عنوان فرمانده قدس انتخاب شده است. سلیمانی در مواقع بسیار نادر اقدام به صحبت عمومی می‌كند و یك جور ذوق و حرارت آشكار در اطراف وی وجود دارد كه جذبه معنوی آن شخصیتش را فراگرفته است.

این گزارش در ادامه آورده است: تصاویر كمی از صورت وی منتشر شده كه نگاه خیره سنگین و ریش و موی خاكستری‌اش در قاب بسته دوربین دیده می‌شود.

این گزارش ادامه داده است: یك مقام دیپلماتیك می‌گوید: سلیمانی سوریه را مانند كف دستش می‌شناسد و از عراق دانش خوبی دارد. اعضای نیروی قدس به وی مطلقا احترام می‌گذارند. معمولا وزارت خارجه ایران، حضور وی در عراق و سوریه را رد می‌كند.

این گزارش در خاتمه آورده است: هیچ كس چیزی راجع به او و افرادش نمی‌داند. او همه جا هست و هیچ‌ جا نیست.

 

منبع : حزب الله سایبر

طبقه بندی: اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 تیر 1393 توسط افسرجوان جنگ نرم
للحق
اعوذو به الله من النفسی:همزمان با سالگرد حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای حامل مسافران بی دفاع ایرانی

همزمان با سالگرد حمله وحشیانه ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای حامل مسافران بی دفاع ایرانی پوستر "پروازشان را به خاطر بسپار" روی سایت  قرار گرفته است.

طرح از : دوئل

برای دریافت پوستر روی عکس کلیک کنید
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 تیر 1393 توسط افسرجوان جنگ نرم
آیا رژه‌ی زن‌های بزک کرده در برابر مردها مجوز دارد؟
للحق
اعوذو به الله من النفسی:وقتی بد حجابی با مجوزهای رسمی اشاعه داده می‌شود
در تحلیل دلایل ظهور و گسترش بد حجابی در جامعه، همواره گفته می‌شود که یکی از عاملان بروز این پدیده، خود سازمان‌ها و نهادهای دولتی هستند.
در تحلیل دلایل ظهور و گسترش بد حجابی در جامعه، همواره گفته می‌شود که یکی از عاملان بروز این پدیده، خود سازمان‌ها و نهادهای دولتی هستند. چه بسیار کارمندان دولتی که در محل کارشان با ظاهری غیر از ظاهر تأیید شده توسط شرع مقدس حضور پیدا کرده و بعضا رفتارهایی از خود نشان می‌دهند که هیچ تناسبی با ارزش‌های دینی و اجتماعی ما ندارد. این همان نکته‌ایست که آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های دیروز نماز جمعه‌ی تهران به آن اشاره کرده و گفتند که بهتر از دولت، مقابله با بدحجابی را از کارگزاران خود شروع کند.

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 تیر 1393 توسط افسرجوان جنگ نرمتمامی حقوق این وبلاگ برای فرقانمحفوظ می باشد.